| Artikelnummer: | AZ1117T-3.3 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | BCD |
| Teil der Beschreibung.: | AZ1117T-3.3 DIODES |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ1117T-3.3 Einzelheiten PDF [English] | AZ1117T-3.3 PDF - EN.pdf |
AZ1117T-2.5 BCD
LOW CAP ESD HIGH SPEED 4-CH 3.3V
IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO220-3
IC REG LIN POS ADJ 1.25A TO220-3