| Artikelnummer: | ZLDO5485T8TA |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | ZETEX/DIODES |
| Teil der Beschreibung.: | ZLDO5485T8TA ZETEX/DIODES |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | SM8 |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| ZLDO5485T8TA Einzelheiten PDF [English] | ZLDO5485T8TA PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SM8
LIMIT SWITCH INDUSTRIAL
LIMIT SWITCH
IC REG LDO 3V SM8
LDO BJT HICURR TO252 T&R 2.5K
IC REG LINEAR 4.85V 300MA SM8
ZETEX SM8
LIMIT SWITCH INDUSTRIAL
IC REG LDO 2.70V SM8
IC REG LINEAR 5V 1A TO252
LDO BJT HICURR TO252 T&R 2.5K
IC REG LINEAR 5V 300MA SM8
IC REG LINEAR 4.85V 300MA SM8
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SM8
LIMIT SWITCH
IC REG LDO 2.85V SM8
IC REG LINEAR 5V 300MA SM8