| Artikelnummer: | 2R5TPD470M5 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Panasonic |
| Teil der Beschreibung.: | 2R5TPD470M5 SANYO |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | SMD |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| 2R5TPD470M5 Einzelheiten PDF [English] | 2R5TPD470M5 PDF - EN.pdf |
CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
2R5TPD470M SANYO
CAP TANT POLY 1500UF 2.5V 2917