| Artikelnummer: | LQH32MN3N9K23L |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Murata Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | LQH32MN3N9K23L MURATA |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LQH32MN3N9K23L Einzelheiten PDF [English] | LQH32MN3N9K23L PDF - EN.pdf |
MURATA SMD
FIXED IND 39UH 110MA 3.9 OHM SMD
LQH32MN470J01 MURATA
FIXED IND 47UH 100MA 4.3 OHM SMD
LQH32MN390J01L MURATA
FIXED IND 390UH 50MA 22 OHM SMD
FIXED IND 330UH 65MA 13 OHM SMD
SMD
MURATA 1210
MURATA 3225L
FIXED IND 3.9UH 290MA 1.1OHM SMD
MURATA 2kreel
MURATA 2kreel
MURATA SMD
FIXED IND 3.3UH 300MA 1 OHM SMD
FIXED IND 470UH 45MA 25 OHM SMD