| Artikelnummer: | MC78L15A MOS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | MOTOROLA |
| Teil der Beschreibung.: | MOTOROLA SOP8 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
TO-92
IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
MOT TO-92
ON TO-92
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
MC78L15 ON
IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
MOTOROLA SOP8
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89
IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92