| Artikelnummer: | LT1109ACS8-12#TR |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | LT |
| Teil der Beschreibung.: | LINEAR SOP |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LT1109ACS8-12#TR Einzelheiten PDF [English] | LT1109ACS8-12#TR PDF - EN.pdf |
IC REG BOOST ADJ 2A 8SOIC
LT1109 - MICROPOWER DC-TO-DC CON
LT1109AI LINEAR
LT SOP
LT1109AIS8 LT
IC REG BOOST ADJUSTABLE 2A 8SOIC
LT1109ACS8-12F#TR LINEAR
LT1109ACS8-12 LTC
LT1109ACS8 LT
IC REG BOOST 5V 2A 8SOIC
LT1109ACS8#TR LT
IC REG BOOST 12V 2A 8SOIC
IC REG BOOST 12V 2A 8SOIC
IC REG BOOST 5V 2A 8SOIC
IC REG BOOST ADJ 2A 8SOIC
LT1109ACS8-12-T1 LINEAR
IC REG BOOST 5V 2A 8SOIC
LT1109ACS8-5 LT
IC REG BOOST 12V 2A 8SOIC