| Artikelnummer: | MCMA265PD1400KB |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
MCMA265PD1400KB
SCR MODULE 1.6KV 260A Y4
SCR MODULE 1.2KV 50A TO240AA
SCR MODULE 1.2KV 35A TO240AA
SCR MODULE 1.8KV 260A Y4-M6
SCR MODULE 1.6KV 400A SIMBUS F
IXYS New
SCR MODULE 1.6KV 268A Y1-CU
SCR MODULE
IXYS New
SCR MODULE 1.6KV 35A TO240AA
SCR MODULE 1.2KV 35A TO240AA
SCR MODULE 1.6KV 260A Y1-CU
SCR MODULE 1.6KV 450A E3 PACK
SCR MODULE 1.6KV 35A TO240AA
SCR MODULE 1.6KV 260A Y4