| Artikelnummer: | 04651.25DR IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hamlin / Littelfuse |
| Teil der Beschreibung.: | LITTELFUSE SMD |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN HD ARRAY PLUG 104P SMD GOLD
FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD
HEATSINK HOOK
FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD
CONN HEADER VERT 6POS 2.5MM
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC 2SMD
ESD SMOCK WH SNPS XL 1 PCKT
ST SOP24
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC 2SMD
LITTELFUSE SMD
SPOX BMI RECEPT SINGLE ROW 1X7 C
CONN RCPT HSG 6POS 2.50MM
FUSE BOARD MNT 3.15A 250VAC 2SMD
ESD SMOCK WH SNPS MD 1 PCKT
FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD
FUSE BOARD MNT 6.3A 250VAC 2SMD
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC SMD