| Artikelnummer: | HBS050ZH-AS1 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | POWERON |
| Teil der Beschreibung.: | HBS050ZH-AS1 POWERON |
|---|---|
| Paket | Standard Package |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| HBS050ZH-AS1 Einzelheiten PDF [English] | HBS050ZH-AS1 PDF - EN.pdf |
DC DC CONVERTER 3.3V 75W
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 5V 50W
NO New
HBS066ZE-ANT IPD
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 75W
DC DC CONVERTER 3.3V 75W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 12V 50W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 15V 50W