| Artikelnummer: | KA78M15RTM |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Fairchild (onsemi) |
| Teil der Beschreibung.: | KA78M15RTM FAI |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| KA78M15RTM Einzelheiten PDF [English] | KA78M15RTM PDF - EN.pdf |
KA78M15RTM-NL FAIRCHILD
IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3
IC REG LINEAR 5V 1A TO220F-4L
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK