| Artikelnummer: | AZ23C20-13-F |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Diodes Incorporated |
| Teil der Beschreibung.: | AZ23C20-13-F DIODES |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ23C20-13-F Einzelheiten PDF [English] | AZ23C20-13-F PDF - EN.pdf |
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
DIODE ZENER ARRAY SOT323
DIODE ZENER ARRAY SOT323
Interface
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
DIODE ZENER ARRAY 18V SOT323
Diodes - Rectifiers - Single SOT
CJ SOT-23
PANJIT SOT-23
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
SOT-23 20V 0.3W Diodes Zener S
SOT-23, 300MW, 5%, SMALL SIGNAL
DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3
DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3
DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23