| Artikelnummer: | AZ23C18V |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | CJ |
| Teil der Beschreibung.: | CJ SOT-23 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ23C18V Einzelheiten PDF [English] | AZ23C18V PDF - EN.pdf |
AZ23C20-13-F DIODES
DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3
SOT-23, 300MW, 5%, SMALL SIGNAL
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Diodes - Rectifiers - Single SOT
DIODE ZENER ARRAY 18V SOT323
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
PANJIT SOT-23
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
DIODE ZENER ARRAY SOT323
300MW ZENER SOT-23
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Interface
SOT-23 20V 0.3W Diodes Zener S
Interface
DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23