| Artikelnummer: | AZ1117CD-2.5TRE1 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | BCD |
| Teil der Beschreibung.: | BCD TO-252 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ1117CD-2.5TRE1 Einzelheiten PDF [English] | AZ1117CD-2.5TRE1 PDF - EN.pdf |
AZ1117CD-1.8G1 BCD
AZ1117BH-ADJ BCD EH1
BCD TO252
AZ1117CD-3.3G1 BCD
IC REG LINEAR 2.5V 1A TO252-2
IC REG LINEAR 3.3V 850MA SOT223
BCD TO-252-2
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-2
IC REG LINEAR 5V 1A TO252-2
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-2
IC REG LINEAR 1.2V 1A TO252-2
BCD SOT223
IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-2
IC REG LIN POS ADJ 850MA SOT223
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO252-3