| Artikelnummer: | IM02JR-4.5V |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Tyco Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | IM02JR-4.5V TYCO |
|---|---|
| Paket | SMD8 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| IM02JR-4.5V Einzelheiten PDF [English] | IM02JR-4.5V PDF - EN.pdf |
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 5A 4.5V
FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH