| Artikelnummer: | IM02JR-4.5VDC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Tyco Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | TYCO SMD8 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| IM02JR-4.5VDC Einzelheiten PDF [English] | IM02JR-4.5VDC PDF - EN.pdf |
FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
FIXED IND 330NH 815MA 220MOHM TH
RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
FIXED IND 39UH 125MA 3.6 OHM TH
FIXED IND 100UH 84MA 8 OHM TH
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 5A 4.5V
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VDC
FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH
TE SOP-8
FIXED IND 2.7UH 355MA 550MOHM TH
AXICOM/ SOP
FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH
IM02JR-4.5V TYCO
FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM TH
FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
FIXED IND 22UH 140MA 3.3 OHM TH
RELAY TELECOM DPDT 2A 250V