| Artikelnummer: | S-T111B33MC-OGS-G |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Seiko Instruments, Inc. |
| Teil der Beschreibung.: | SEIKO SOT153 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| S-T111B33MC-OGS-G Einzelheiten PDF [English] | S-T111B33MC-OGS-G PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
SEIKO SOT-23
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.7V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5
S-T111B33MC ARTS
S-T111B33MC-0GSTFG SEIKO
S-T111B34MC-OGT-G SEIKO
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5