| Artikelnummer: | S-812C34AMC-C20T2G |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Seiko Instruments, Inc. |
| Teil der Beschreibung.: | S-812C34AMC-C20T2G SEIKO |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| S-812C34AMC-C20T2G Einzelheiten PDF [English] | S-812C34AMC-C20T2G PDF - EN.pdf |
SEIKO SOT-89
IC REG LINEAR 3.4V 50MA TO92-3
SEIKO SOT-89
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.4V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.4V 50MA SOT89-3
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SNT6A
SII SOT89-5
TO-92
IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3
IC REG LINEAR 3.4V 50MA TO92-3
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-5
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SNT6A
S-812C34AUA-C20-T2 SEIKO
IC REG LINEAR 3.4V 50MA TO92-3