| Artikelnummer: | RN5RZ33AA |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | RICOH/Nisshinbo Micro Devices |
| Teil der Beschreibung.: | ricoh SOT-153SOT23-5 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| RN5RZ33AA Einzelheiten PDF [English] | RN5RZ33AA PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
RICOH SOT23-5
RICOH SOT-23
RICOH SOT153
IC REG LINEAR 3.5V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.2V 100MA SOT23-5
RICOH SOT-153
RICOH SOT-153SOT23-5
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
RICOH SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5