| Artikelnummer: | AZ23C6V2-R1 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | PANJIT |
| Teil der Beschreibung.: | AZ23C6V2-R1 PANJIT |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ23C6V2-R1 Einzelheiten PDF [English] | AZ23C6V2-R1 PDF - EN.pdf |
DIODE ZENER ARRAY 6.2V SOT23
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
Diodes - Rectifiers - Single SOT
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
SOT-23 6.8V 0.3W Diodes Zener
DIODE ZENER ARRAY 6.8V SOT23
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
SOT-23, 300MW, 5%, SMALL SIGNAL
PANJIT SOT23
AZ23C6V2-GS08 VISHAY
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
AZ23C6V2-V-GS08 VISHAY
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23