| Artikelnummer: | RP2R0DA51R0J |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Ohmite |
| Teil der Beschreibung.: | RP2R0DA51R0J |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
RES 100K OHM 5% 2W 4527
RES 150 OHM 5% 2.5W 6327
RES 6.2K OHM 5% 2W 4527
THICK FILM RESISTORS
RES 180K OHM 5% 2W 4527
METAL RETAINING CLIP RT RP RY
RACETEK TO-263
GTM SOP
DC DC CONVERTER 48V 216W
RES 6.8K OHM 5% 2W 4527
3W 50OHM AL2O3 CHIP RESISTOR W/
RES 1M OHM 5% 2W 4527
DC DC CONVERTER 48V 216W
DC DC CONVERTER 48V 216W
RES 360K OHM 5% 2W 4527
10W 50OHM BEO CHIP RESISTOR W/ W
RES 150K OHM 5% 2W 4527
DC DC CONVERTER 48V 216W