| Artikelnummer: | CC10JR01E |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Ohmite |
| Teil der Beschreibung.: | CC10JR01E |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
PESS CONTACT
POWER SHELF FOR COMPACT PWR LINE
CCT 1210
CC1100-350 C2MICRO
EDGE CONTROLLER FOR COMPACT PWR
PESS CONTACT
CC11-7-4/04/0
14+ QFN
POWER SHELF 100A DIST MODULE
C2MICROS BGA
RES 0.01 OHM 2% 10W
AC/DC CONVERTER 54V 2000W
DC/DC CONVERTER 54V 2000W
DIGITAL POL EVAL KIT
AC/DC CONVERTER 54V 2000W