| Artikelnummer: | MIC3975-1.8BMM TR |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Micrel / Microchip Technology |
| Teil der Beschreibung.: | MIC3975-1.8BMM TR MICREL |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| MIC3975-1.8BMM TR Einzelheiten PDF [English] | MIC3975-1.8BMM TR PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP
IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
750 MA MICROCAP LOW VOLTAGE LOW-
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263-5
MICREL MSOP8
MIC3975-1.8YMMTR MICREL
IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP
IC REG LINEAR LDO LOW VOLTAGE
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP
MICREL S-PAK-5
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263-5
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP