| Artikelnummer: | MC78L24ACG |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Actuonix Motion Devices, Inc. |
| Teil der Beschreibung.: | MOT CAN-8 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| MC78L24ACG Einzelheiten PDF [English] | MC78L24ACG PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
MC78L24 MOT
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
IC REG LDO 24V 0.1A TO92-3
MC78L18ACPX FAIRCHI
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3
IC
MC78L33NTR ON
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92-3