| Artikelnummer: | KA78RM33TS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | FSC |
| Teil der Beschreibung.: | FSC TO-220 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| KA78RM33TS Einzelheiten PDF [English] | KA78RM33TS PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
IC REG LDO 5V 3A TO220-3
FAIRCHILD TO-220
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
IC REG LDO 3.3V 0.5A TO220-3
IC REG LDO ADJ 0.1A 8SOP
IC REG LINEAR 5V 3A TO220-3
IC REG LDO 5V 3A TO220-3
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
FAIRCHILD SOT-252
IC REG LDO 3.3V 0.5A TO252-3
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
IC REG LDO 3.3V 0.5A TO252-3
IC REG LDO 3.3V 0.5A TO220-3
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
IC REG LINEAR 5V 3A TO220-3