| Artikelnummer: | GT25-24DP-2.2H(A) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN HEADER SMD R/A 24POS 2.2MM
CONNECTOR
CONN HEADER SMD 16POS 2.2MM
CONN HEADER SMD 16POS 2.2MM
CONN INLINE SOCKET HSG W/RETAIN
CONN HEADER SMD 24POS 2.2MM
CONNECTOR
CONN PIN HEADER PCB SMD STR
CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
CONN INLINE SOCKET HOUSING
CONN PIN HEADER PCB SMD STR
CONN SOCKET CENTER TERMINAL CRIM
CONN SOCKET 24-28AWG CRIMP TIN
CONNECTOR ACCESSORY
CONN TERMINAL CRIMP
CONN SOCKET 20-24AWG CRIMP TIN
CONN HEADER SMD 24POS 2.2MM