| Artikelnummer: | FH12-25S-0.5SH(78) |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
CONNECTOR
CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
CONN FFC BOTTOM 26POS 0.5MM R/A
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
CONN FFC BOTTOM R/A
HRS SMD
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
CONN FFC BOTTOM 25POS 0.5MM R/A
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
HRS SMD