| Artikelnummer: | FH12-26S-0.5SH(78) |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN FFC BOTTOM R/A
CONN FFC BOTTOM 25POS 0.5MM R/A
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
CONN FFC BOTTOM 26POS 0.5MM R/A
CONNECTOR
CONN FFC FPC BOTTOM 26POS 1MM RA
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
HRS SMD
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD