| Artikelnummer: | FH12-17S-1SH(89) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONNECTOR |
| Serie | - |
| Paket | Bag |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN FFC VERT 18POS 0.5MM SMD
CONN FFC BOTTOM 18POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC BOTTOM 17POS 1MM RA
CONN FFC VERT 17POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 18POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
CONN FFC VERT 17POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 17POS 0.5MM SMD
CONN FFC FPC BOTTOM 18POS 1MM RA
CONN FFC VERT 17POS 0.5MM SMD
CONNECTOR
CONN FFC BOTTOM R/A
CONN FFC VERT 17POS 0.5MM SMD
CONN FFC VERT 18POS 0.5MM SMD