| Artikelnummer: | DF30FB-30DP-0.4V(77) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CONN HDR 34POS SMD GOLD
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
CONN HDR 24POS SMD GOLD
CONN HDR 30POS SMD GOLD
CONN RCPT 22POS SMD GOLD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN RCPT 22POS SMD GOLD
CONN HDR 34POS SMD GOLD
CONN HDR 22POS SMD GOLD
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
CONN HDR 22POS SMD GOLD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN HDR 24POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN HDR 30POS SMD GOLD