| Artikelnummer: | DF30FB-30DS-0.4V(66) |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
CONNECTOR
CONN HDR 24POS SMD GOLD
CONNECTOR
CONN HDR 24POS SMD GOLD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN HDR 40POS SMD GOLD
CONN HDR 30POS SMD GOLD
CONN HDR 30POS SMD GOLD
CONN HDR 34POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
CONN RCPT 22POS SMD GOLD
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
CONN HDR 34POS SMD GOLD