| Artikelnummer: | BAS40-04W ,115 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NXP |
| Teil der Beschreibung.: | NXP 2015+ |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
NXP SOT23
BAS40-05 - GENERAL-PURPOSE SCHO
SCHOTTKY DIODE SOT23 T&R 10K
NXP 2015+
SOT-23 40V 0.12A Diodes Rectif
SCHOTTKY SOT-23 40V 0.2A
SOT-23, 40V, 0.2A, SCHOTTKY DIOD
BAS40-04W/DG NXP
NXP SOT23
SCHOTTKY DIODE 40V 0.2A SOT-23-3
Interface
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT523
NXP SOT-323
BAS40-04W SOT323
Diodes - Rectifiers - Single SOT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323