| Artikelnummer: | FP10R12W1T3-B3 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | IGBT Module |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| FP10R12W1T3-B3 Einzelheiten PDF [English] | FP10R12W1T3-B3 PDF - EN.pdf |
FP10R12W1T3-B3
EUPEC New
IGBT MODULE VCES 600V 100A
IGBT Modules
IGBT MOD 1200V 20A 105W
MOD IGBT LOW PWR EASY2-1
IGBT Modules
IGBT MOD 1200V 20A 105W
IGBT MOD 1200V 20A 105W
1200 V, 10 A PIM IGBT MODULE