| Artikelnummer: | 1008CQ-101EGPS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Delta Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | DELTA SMD |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| 1008CQ-101EGPS Einzelheiten PDF [English] | 1008CQ-101EGPS PDF - EN.pdf |
FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD
FIXED IND 22NH 1.4A 70 MOHM SMD
PULSE 1008
FIXED IND 10NH 1.6A 60 MOHM SMD
FIXED IND 12NH 1.5A 60 MOHM SMD
PULSE 1008
FIXED IND 18NH 1.4A 70 MOHM SMD