| Artikelnummer: | 25RZSLF001 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Teil der Beschreibung.: | 25RZSLF001 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
CAP ALUM 7500UF 20% 25V RADIAL
ST QFN32
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL TH