| Artikelnummer: | CK1608100M |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Taiyo Yuden |
| Teil der Beschreibung.: | CK1608100M TAIYO |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| CK1608100M Einzelheiten PDF [English] | CK1608100M PDF - EN.pdf |
FIXED IND 4.7UH 60MA 585MOHM SMD
MICROCHI TSSOP-8
PROBE K-TYPE SPRING SENS 8" STEM
CONTACT 8" INTERCHANGE HANDLE
CAP CER 0.1UF 100V BR AXIAL
TE Connectivity CK1828-000
RIGHT ANGLE SURFACE PROBE
PROBE K-TYPE SPRING SENS 4" STEM
CAP CER 0.047UF 100V BX AXIAL
GRILL SURFACE PROBE
PTC SSOP48
FIXED IND 10UH 50MA 1.105OHM SMD
PTC QFP64
CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
FIXED INDUCTOR SMD
PROBE K-TYPE 45 DEGR ANGLE STEM
DC/DC CONVERTER 24V 144W
DC/DC CONVERTER 24V 144W
CAP CER 10000PF 100V 10% AXIAL
DC/DC CONVERTER 24V 150W