| Artikelnummer: | CCR24.0MC6T |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | TDK Corporation |
| Teil der Beschreibung.: | CCR24.0MC6T TDK |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| CCR24.0MC6T Einzelheiten PDF [English] | CCR24.0MC6T PDF - EN.pdf |
TDK SMD
RES 4.7 OHM 10% 2W AXIAL
CCR24.0MXC7T TDK
RES 3.3 OHM 10% 2W AXIAL
RES 47 OHM 10% 2W AXIAL
RES 3.9 OHM 10% 2W AXIAL
RES 33 OHM 10% 2W AXIAL
RES 47K OHM 10% 2W AXIAL
RES 4.7K OHM 10% 2W AXIAL
RES 39 OHM 10% 2W AXIAL
RES 3.3K OHM 10% 2W AXIAL
EVAL BOARD 230V CCR REG DVR
RES 470 OHM 10% 2W AXIAL
CCR24.0MX7T TDK
RES 22 OHM 10% 2W AXIAL
RACK PANEL RAIL
EVAL KIT 230V CCR REG DVR
RES 470 OHM 10% 2W AXIAL
CERAMIC RES 24.0000MHZ 7PF SMD
RES 27 OHM 10% 2W AXIAL