Banner Engineering Corporation Q25AW3FF100Q1
Artikelnummer: Q25AW3FF100Q1
    Serie Q25
    Abtastmethode Fixed-Field
    Abtastabstand 3.937" (100mm)
    Reaktionszeit 16ms
    Paket Bulk
    Ausgangskonfiguration Light-On
    Betriebstemperatur -40°C ~ 70°C