| Artikelnummer: | LT3020IDD-1.2 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | N/A |
| Teil der Beschreibung.: | LT3020IDD-1.2 LINEAR |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | QFN |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LT3020IDD-1.2 Einzelheiten PDF [English] | LT3020IDD-1.2 PDF - EN.pdf |
LT3020IDD#TRPBF. LT
IC REG LDO 1.5V 0.1A 8DFN
IC REG LINEAR 1.2V 100MA 8DFN
IC REG LINEAR 1.8V 100MA 8MSOP
LINEAR DFN8
IC REG LDO 1.5V 0.1A 8DFN
IC REG LINEAR 1.5V 100MA 8DFN
LT3020IDD-1.5 LINEAR
IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8DFN
IC REG LDO ADJ 0.1A 8DFN
LT3020 - 100MA LOW VOLTAGE, LDO
LT3020IDD-1.2#TRPBF. LT
IC REG LINEAR 1.5V 100MA 8DFN
IC REG LINEAR 1.2V 100MA 8DFN
LT3020 - IC VOLT REG ADJUSTABLE
IC REG LDO 1.2V 0.1A 8DFN