| Artikelnummer: | AZ1513-04S IC |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | MSV |
| Teil der Beschreibung.: | MSV SOT23-6L |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
RES 150 OHM 10% 5.5W RADIAL
HOOK-UP STRND 14AWG SLATE 100'
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 500'
LOW CAP ESD HIGH SPEED 4-CH 5V
HOOK-UP STRND 14AWG VIOLET 100'
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 100'
LOW CAP ESD HIGH SPEED 4-CH 3.3V
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
RES 1.5 OHM 10% 5.5W RADIAL
HOOK-UP STRND 14AWG VIOLET 1000'
HOOK-UP STRND 14AWG YELLOW 100'
LOW CAP ESD HIGH SPEED 4-CH 5V
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 1000'
AMAZING MSOP10
TVS DEVICE HIGH SPEED 1-CH 3.3V
RES 150 OHM 5.5W 10% RADIAL
RES 15 OHM 10% 5.5W RADIAL