| Artikelnummer: | AHPF01-24 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | IC |
| Teil der Beschreibung.: | IC SOP-24 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AHPF01-24 Einzelheiten PDF [English] | AHPF01-24 PDF - EN.pdf |
RESISTOR CHASSIS MOUNT 82 OHM 5%
RESISTOR CHASSIS MOUNT 820 OHM 5
RESISTOR CHASSIS MOUNT 91 OHM 5%
RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.8K OHM
RESISTOR CHASSIS MOUNT 910 OHM 5
RESISTOR CHASSIS MOUNT 750 OHM 5
RESISTOR CHASSIS MOUNT 8.2K OHM
POWER SUPPLY MODULE 24V
RESISTOR CHASSIS MOUNT 75 OHM 5%
RESISTOR CHASSIS MOUNT 7.5K OHM
POWER SUPPLY MODULE 100-240V
RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.8 OHM 5
5D12
RESISTOR CHASSIS MOUNT 9.1K OHM
RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.2 OHM 5