| Artikelnummer: | 2012C-400T07 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | BW |
| Teil der Beschreibung.: | 2012C-400T07 BW |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| 2012C-400T07 Einzelheiten PDF [English] | 2012C-400T07 PDF - EN.pdf |
LEVER - ASK 1 W/O LED HOLE
TAI-TECH O805
SNAP RING PLIERS
0805+
O805
2012C N/A
CONN PLUG HSG 14POS BLK PNL MNT
HOUSING PANEL MOUNT 14POS
CONN RCPT HOUSING 14POS BLUE
CONN 14POS BLACK PNL MNT
DJD 2012
2012A TI
TAI-TECH O805
2012SD 10DB Original
SAF-D-GRID RECEPT.CONT/WIRE ASSY
2012A10UF SAMSUNG
CONN HOUSING RECEPT 14POS BLACK
CONN 14POS BLUE PNL MNT