| Artikelnummer: | KLS7-SS10-13F24(1P3T) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | KLS ELECTRONIC |
| Teil der Beschreibung.: | KLS ELECTRONIC |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
L CONCAVE, SPDT, PCB, MOM, GREEN
L CONCAVE, SPDT, PCB, LOCK, GREE
FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 5A 600VAC/250VDC
FLAT, DPDT, PCB, MOM, RED / GREE
FUSE CARTRIDGE 2A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 1A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/250VDC
INVERTER 10.8-13.2V IN 930V OUT
FUSE CARTRIDGE 4A 600VAC/250VDC
IGBT Modules
FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC
FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/250VDC