| Artikelnummer: | 33063API |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NULL |
| Teil der Beschreibung.: | 33063API ON |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| 33063API Einzelheiten PDF [English] | 33063API PDF - EN.pdf |
33064-5 ON
CONN RING CIRC 16-22AWG #4 CRIMP
33063AVP ON
33063 ON
33063AVOA Microchip
33064 LMI/ON
ON SMD
TRIMMER 1K OHM 0.2W PC PIN TOP
FLEX 65: SINGLE TUBE
CONN RING CIRC 8AWG #8 CRIMP
TRIMMER 100 OHM 0.2W PC PIN TOP
CONN BUSHING FOR BNC JACK
CBL RIBN 60COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 40COND 0.05 GRAY 300'
33063AP1 ON
CBL RIBN 40COND 0.05 GRAY 100'
CONN RING CIRC 8AWG #8 CRIMP
CBL RIBN 50COND 0.05 GRAY 100'
33063V ON