| Artikelnummer: | BZV55C8V2/TZMC8V2 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | |
| Teil der Beschreibung.: | |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
DIODE ZENER 9.1V 500MW MINI MELF
DIODE ZENER 8.2V 500MW MINI MELF
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 7.5V 500MW MINI MELF
VOLTAGE REGULATOR
MMELF, 500MW, 5%, SMALL SIGNAL Z
DIODE ZENER 8.2V DO213AA
DIODE ZENER 9.1V DO213AA
DIOTEC R-3
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
NXP NA