| Artikelnummer: | TLE4298GMV33 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Teil der Beschreibung.: | TLE4298GMV33 INFINEON |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| TLE4298GMV33 Einzelheiten PDF [English] | TLE4298GMV33 PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3V 30MA SCT595-5
TLE4296GV50 INFINEO
INFINEON SSOP-14
IC REG LINEAR VOLT TLE42994
TLE42994GM INFINEO
INFINEON SCT-595
TLE42994E infineo
Infineon SOP14
INFINEON SOP
TLE4296GV30 INFINEON
IC REG LIN 3.3V 150MA SSOP-14-2
IC REG LINEAR 5V 30MA SCT595-5
IC REG LDO 3.3V 0.15A 14SSOP
IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5
IC REG LINEAR 3.3V 150MA DSO14
TLE4296GV33 INFINEO
IC REG LINEAR 5V 150MA SSOP-14-2