| Artikelnummer: | SMF22CA-GS08 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | VISHAY/ON |
| Teil der Beschreibung.: | SMF22CA-GS08 VISHAY/ON |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Paket | SOD123FL |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| SMF22CA-GS08 Einzelheiten PDF [English] | SMF22CA-GS08 PDF - EN.pdf |
RES SMD 390K OHM 5% 2W 2616
SMF22CAT1G ON
RES SMD 330 OHM 5% 2W 2616
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD123FL
RES SMD 33K OHM 5% 2W 2616
TVS SOD-123FL 22V 200W BI
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Interface
RES SMD 2.2K OHM 5% 2W 2616
TVS DIODE 22VWM 35.5VC
ON SOD123
TVS DIODE 22VWM 35.5VC PMDU
RES SMD 330K OHM 5% 2W 2616
VISHAY SOD123FL
TVS DIODE 22VWM 35.5VC PMDU
SUNMATE SOD-123
RES SMD 2.7K OHM 5% 2W 2616