| Artikelnummer: | S-812C56AY-Z-G |
|---|---|
| Paket | TO92 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| S-812C56AY-Z-G Einzelheiten PDF [English] | S-812C56AY-Z-G PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 5.6V 75MA TO92-3
IC REG LINEAR 5.7V 75MA SOT89-3
IC REG LINEAR 5.5V 75MA SNT6A
IC REG LINEAR 5.6V 75MA SOT89-5
IC REG LINEAR 5.6V 75MA SOT23-5
IC REG LINEAR 5.6V 75MA SOT89-3
IC REG LINEAR 5.7V 75MA SOT23-5
SEIKO SOT89
IC REG LINEAR 5.6V 75MA TO92-3
SEIKO SNT-6A
S-812C56AUA-C3K-T2 SEIKO
IC REG LINEAR 5.6V 75MA SNT6A
IC REG LINEAR 5.6V 75MA TO92-3
IC REG LINEAR 5.6V 75MA SNT6A