| Artikelnummer: | S-812C33AMC-C2NT2 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | SII/Seiko |
| Teil der Beschreibung.: | S-812C33AMC-C2NT2 SII/Seiko |
|---|---|
| Paket | SOT23-5 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| S-812C33AMC-C2NT2 Einzelheiten PDF [English] | S-812C33AMC-C2NT2 PDF - EN.pdf |
S-812C33AMC-C2NT2S SEIKO
IC REG LINEAR 3.2V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3
IC REG LINEAR 3.2V 50MA TO92-3
S-812C33AMC-C2N SEIKO
IC REG LINEAR 3.2V 50MA SNT6A