| Artikelnummer: | RM202524-24V |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | SCHRACK |
| Teil der Beschreibung.: | RM202524-24V SCHRACK |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | DIP8 |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| RM202524-24V Einzelheiten PDF [English] | RM202524-24V PDF - EN.pdf |
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 12V
RM2020D-PGC PMC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V
RELAY GEN PURP
MOSFET N&P-CH 20V SOT363
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 110V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 220V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 230V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 115V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 12V
RELAY GEN PURP
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V