| Artikelnummer: | RN5RZ44BA |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | RICOH/Nisshinbo Micro Devices |
| Teil der Beschreibung.: | RICOH SOT-153SO |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| RN5RZ44BA Einzelheiten PDF [English] | RN5RZ44BA PDF - EN.pdf |
RICOH SOT-153
RICOH SOT-153
IC REG LINEAR 4.2V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 4.4V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 4V 100MA SOT23-5
RICOH SOT23-5
RICOH SOT23-5
RN5RZ40BA-TR RICOH
IC REG LINEAR 4.5V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 4.9V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 4V 100MA SOT23-5
IC REG LINEAR 4.3V 100MA SOT23-5